Organizované cesty (Guided Tours)

Motorcycleadventure.cz Tento způsob poznávání rozličných koutů světa je relativně nejbezpečnější a zároveň jistotou, že uvidíte to nejlepší v dané oblasti a seznámíte se s novými kamarády z různých zemí.
Největší výhodou guided tours je to, že se nemusíte o nic starat, je plně postaráno o vás. Skupinu tvoří cca 6-10 jezdců , která je vedena zkušeným motorkářem-průvodcem, hovořícím anglicky, případně německy, španělsky apod. Můžete zvolit zájezdy po pevných silnicích nebo více dobrodružné výlety vedoucí také po prašných a kamenitých cestách. K tomu je také přizpůsobena nabídka motocyklů. Základním předpokladem je zkušenost jízdy na motocyklu daného typu a při cestách mimo pevné silnice i praxe jízdy v terénu různého typu.

Cena akce obvykle zahrnuje vyzvednutí na letišti, pronájem motocyklu, ubytování, částečné nebo úplné stravování, doprovodný vůz pro zavazadla, mechanika a průvodce.
Cena zájezdu nezahrnuje dopravu na místo akce. Nemusíte se tedy o nic starat a můžete si plně vychutnávat jízdu na motocyklu. Přesto, že se jedná o organizovanou cestu, máte dostatečný pocit volnosti a rozhodně se nejedná o jízdu ve formaci. Motorcycleadventure.cz
Doporučujeme tento druh cestování zejména pro trasy na endurech po nezpevněných cestách a v oblastech, které vyžadují znalost terénu a místních poměrů.
Obliba Guided Tours zaznamenala v posledních 10 letech velký rozmach zejména v oblasti - tzv. adventure motorcycling - dobrodružných cest na motocyklech do oblastí, kde není masová turistika. Guided Tours se liší svou délkou, náročností a cenou. Vždy získejte co nejvíce informací o daném zájezdu, zda plně odpovídá vašim schopnostem.


Naším cílem je zprostředkovat vám cesty s "best of class" společnostmi, které významně podporují "Moto-Adventure" odvětví.

Je možné též zprostředkovat zorganizovaní individuální Guided Tour na přání v určitých destinacích světa pro uzavřenou skupinu. Také je možné zajistit individuální termín již existujících Guided Tours.
Vzhledem k tomu, že není možné udržet přesný aktualizovaný stav příhlášených na jednotlivé zájezdy , není vždy zaručeno, že všechny zájezdy v Aktuální nabídce jsou volné. Informujte se předem.

Mezi zajímavé a atraktivní destinace poskytující Guided Tours patří : Motorcycleadventure.cz
Vybrané destinace v Evropě
Severní Amerika, Aljaška, Kanada
Afrika
Střední Amerika, Jižní Amerika
Asie - Indie, Nepál,Vietnam,Kambodža, Thajsko,Laos, Čína včetně Tibetu, aj.
Austrálie a Oceánie - zejména Nový Zéland

Vzhledem k tomu, že o tyto cesty je stále rostoucí zájem, je nutné provést rezervaci minimálně několik měsíců před termínem. V některých zvláště atraktivních destinacích, jako je např. Jižní Amerika, i rok dopředu.

Nabídku vybraných Guided Tours hledejte na AKTUÁLNĚ nebo volejte na KONTAKT

2007 © Ing. Karel Šťastný